menu
صفحه اصلی
اخبار
تماس با ما
لینکهای مرتبط
آب
گالری تصاویر
Example Frame
افراد آنلاین 389
تعداد بازدیدکنندگان 766395
پذیرفته شدگان بخش عکس دومین جشنواره ملی فیلم و عکس جلوه های آب
19 فروردين 1394

معرفی آثار عکس راه یافته به دومین جشنواره ملی فیلم و عکس جلوه های آب

به گزارش دبیرخانه دومین جشنواره ملی فیلم و عکس جلوه های آب، به دنبال پایان بازبینی هیات انتخاب بخش عکس این دوره از جشنواره، آثار راه یافته به بخش مسابقه معرفی شدند:

1.      حميد اسماعيل بيگي - كرمان

2.      عمران اشرلو - كردستان

3.      ميثم اصغري - آذربايجان شرقي

4.      محبوبه افشاري - قم

5.      ميثم اماني  - خراسان رضوی

6.      افشين آذريان -  تهران

7.      محمدحسن باقري  - خراسان رضوي

8.      حميدرضا باني  - اصفهان

9.      پويا بيات  - زنجان

10.   اباصلت بيات  - البرز

11.   وحید بیوته  - اردبیل

12.   اميررضا بيگلو  - زنجان

13.   عباس پورجعفري راوري  - كرمان

14.  محمد رضا پوریا مهر  - خوزستان

15.   سالار پویان  - آذربايجان شرقي

16.   حسين توحيدي فرد  - خراسان جنوبي

17.   مهدي جعفري  - قم

18.   محمدرضا جعفري لفوت  - گیلان

19.   رضا جلالي  - تهران

20.   ساسان جوادنيا  - گيلان

21.   سعيد چاوشي  - كرج

22.   مرجان چاوشي -  اصفهان

23.   الهام چاوشي  - اصفهان

24.   رضا علي حاج ابراهيمي  - اصفهان

25.  اردلان حسنعلي زاده -  خراسان رضوی

26.   سيدعلي حسيني فر  - خراسان رضوی

27.   فاطمه خندان  - اصفهان

28.  مرتضي دهداري  - خوزستان

29.   پرويز رستمي -  کردستان

30.   ابراهيم رفيعي پركوهي  - مازندران

31.   محمدجواد رنجبر -  تهران

32.   پرگل زارعي  - اصفهان

33.   رضا زنگنه  - همدان

34.   الهه سالاران  - خراسان رضوی

35.   عرفان سامان فر  - فارس

36.   حميد سبحاني -  خراسان رضوی

37.   حسن سراج جابري  - اردبيل

38.   محمد سلطاني رناني  - اصفهان

39.   صبا سلمان زاده  - البرز

40.   بهزاد سهرابي  - مرکزی

41.   ساعد شاكري  - خراسان رضوي

42.   يوسف شاكري  - هرمزگان

43.   ياشار شاملو  - گيلان

44.   زينب السادات شاه زيدي  - اصفهان

45.   يونس شريعتمداري  - تهران

46.   سيدمحمدرضا شريف  - اصفهان

47.   الهام شيردل  - خراسان رضوي

48.   محمود صابرتبار  - گيلان

49.   احمد صالحي -  اصفهان

50.   اصغر صامتي  - اصفهان

51.   محمدصفرپور  - خراسان شمالي

52.   زينب طلي  - لرستان

53.   شهين عباسي -  کردستان

54.   ليلا عروجعليان -  اصفهان

55.   مهدي عسگري پور -  البرز

56.   حميد علي زاده -  بوشهر

57.   عباس عليزاده -  گيلان

58.   حسن فتاحيان  - کهگلویه و بویراحمد

59.   محمدرضا فتحي  - آذربایجان شرقی

60.   جمشيد فرج وند  - كردستان

61.   سميه فروغي  - مرکزی

62.   علیرضا قاسم زاده ایروانی - تهران

63.   صابر قاضی – آذربایجان شرقی

64.   هادي كريمي  - ايلام

65.   احسان كمالي  - خراسان شمالي

66.  میعاد کامیاب  - ازمیر ترکیه

67.   داود کهن ترابي  - البرز

68.   رضا گلچين  - گیلان

69.   حميدرضا مجيدي -  مرکزی

70.   کریم محمدی -  اصفهان

71.   مهتاب مرادي راد  - خراسان رضوی

72.   مهسا مرادي راد  - خراسان رضوی

73.   امير مرادي راد -  خراسان رضوی

74.   محمدعلي مريزاد -  قم

75.   مرضيه معزي -  سمنان

76.   احمد معيني جم  - تهران

77.   سعيدرضا مقصودي -  مركزي

78.   نصیرالدین منظری توکلی  - كرمان

79.   حكيمه موسوي فر  - زنجان

80.   سميه ميري  - تهران

81.   مصطفی نادرپور - کردستان

82.   منصوره ناقدی مهر  - خراسان رضوی

83.   شهرام نجفي -  زنجان

84.   سيد عليرضا نعمتي -  فارس

85.   محمد نورمحمديان  - آذربایجان شرقی

86.   نگارالسادات هاشمي -  اصفهان

87.   سيد حميد هاشمي -  خراسان رضوی

لازم به ذکر است اساتید گرامی، حسن مقیمی، رضا نوربختیار و مهران دهدار داوری بخش عکس را در این دوره به عهده خواهند داشت.

دومین جشنواره ملی فیلم و عکس جلوه های آب، 7 تا 10 اردیبهشت سال جاری در اصفهان برگزار می شود

 

تعداد بازديد کنندگان:3389