menu
صفحه اصلی
اخبار
تماس با ما
لینکهای مرتبط
آب
گالری تصاویر
Example Frame
افراد آنلاین 657
تعداد بازدیدکنندگان 780390
پذیرفته شدگان بخش فیلم دومین جشنواره ملی فیلم و عکس جلوه های آب

پذیرفته شدگان بخش فیلم دومین جشنواره ملی فیلم و عکس جلوه های آب


بخش انیمیشن 

1.      اخطار - کارگردان : سعید احمدیان 

2.      استحمام - کارگردان : نجمه مرادی

3.      آینه - کارگردان : کوروش شاملو

4.     حکایت این روزها- کارگردان : حسن علیرضایی

5.     رنگ زندگی - کارگردان : فرهاد صادقی معتمد

6.     روزی روزگاری تهران - کارگردان : رضوانه دانشی

7.     زندگي كاغذي - کارگردان : محمدرضا مرادي

8.     زنده بود - کارگردان : محمد شجره طوبي

9.     سر به هوا  - ماجراهای کوچولو- کارگردان : حامد محبی

10.   شوراب - کارگردان : حجت الله روان

11.   ماهی سرخ شده - کارگردان : لیلا خلیل زاده

12.   ماهی و آب - کارگردان : نجمه مرادی

13.  مداد رنگی - کارگردان : سالار پویان/ میلاد کریمی

14.  موج - کارگردان : حمید عزیزی چهل گز

15.  نصب پمپ – کارگردان : نجمه مرادی

16.  همسایه ها - کارگردان : فاطمه بلانیان

17.  یک طرح ساده - کارگردان : میثم یوسفی


بخش داستانی

1.      اینام(باور) – کارگردان: علیرضا سلمانپور

2.      باز باران آب داد – کارگردان: الهام آقالری

3.     برای او - کارگردان: سید مرتضی سبزقبا

4.     تشنه - کارگردان: هادی حیدری نیا

5.     تنگ – کارگردان: کریم عظیمی

6.     چیزی برای شنیدن - کارگردان: مهدی راوش

7.     حباب آبی - کارگردان: فرشاد خوشبخت

8.     دو بطری آب - کارگردان: میلاد سهایی

9.     رنگ آب - کارگردان: عماد سلمانیان

10.   رویای سرخ - کارگردان: شهریار پورسیدیان

11.   سقوط - کارگردان: سید رضی محمودی فخر آباد

12.   سهمی از آب - کارگردان: پروین مراحمی

13.  سوختن در آب غرق شدن در آتش - کارگردان: زانیار طهماسبی

14.  شپه - کارگردان: مهدی حیدری

15.  عروس باران - کارگردان: آکو زندکریمی

16.  کارواش - کارگردان: افشين عامريان

17.  کوزمک - کارگردان: علیرضا سلمانپور

18.  گنوغک - کارگردان: علیرضا احمدی

19.  لبخند ستاره ها - کارگردان: غلامرضا ساغرچیان

20.   لحظه های فراموش شده - کارگردان: وحید معصومی

21.   و تنگی بشکست - کارگردان: وحید معجنی

22.   يك روز رويايي - کارگردان: حسين طبيب زاده


بخش مستند

1.      این ورزنه – کارگردان: محمد مهدی دل خواسته

2.      آب شهر – کارگردان: ياسر طالبي

3.     آک آپ آس – کارگردان: محمد علی هاشم زهی

4.     بانوی ارومیا – کارگردان: محمد احسانی

5.     بهشت و ما – کارگردان: قدرت الله سلیمانی فر

6.     برتش – کارگردان: طالب رماوندی

7.     ترانه باران – کارگردان: طیبه فلکیان

8.     تلاش سبز – کارگردان: مجتبی خیاط احسانی

9.     جرعه های تاریخ – کارگردان: سید میکاییل موسوی

10.   چشم به راه باد – کارگردان: جواد تقوي

11.   چشمه هاي آب گرم – کارگردان: عبدالرسول آذرشب

12.   حیات آب – کارگردان: محمدتقی رحمتی

13.  دریاچه ی ما – کارگردان: محسن شیرزایی

14.  دریای پنهان – کارگردان: ابوالفضل حسینی

15.  رقصآب – کارگردان: ناصر ناصرپور

16.  روزی، روزگاری، آب... – کارگردان: سعیده کلانی

17.  زباله در زباله – کارگردان: ياسر طالبي

18.  زنده رود، یک روز به خصوص – کارگردان: محمدسعید محصصی

19.  سمفونی آب – کارگردان: آذر محمودی

20.   طلب – کارگردان: جواد سلمان نژاد/ رضا خدادادبیگی

21.   عطش خاموش – کارگردان: مهرداد سراج جباری

22.   قطره ای که فرستادیم – کارگردان: محسن بانشی

23.  گاو چاه – کارگردان: مجید استکی

24.  گاو چاه – کارگردان: رضا صالحي

25.  مروارید سیاه – کارگردان: کاوه بهرامی مقدم

26.  نسیم آبادی – کارگردان: مجتبی خیاط احسانی

27.  نخل ها ايستاده مي ميرند – کارگردان: نسرين اهرميان پور

28.  نفس های یک تالاب – کارگردان: سید وحید حسینی نامی

29.  هنام،(سرزمین چشمه ساران) – کارگردان: داوود حسنوند

30.  هویت - حرمت آب – کارگردان: محمد دستمالچیان

31.  و باز هم زندگی – کارگردان: غلامرضا ساغرچیان

32.  واژه های بی صدا – کارگردان: سعید سراجی

33.  وضعیت آبی – کارگردان: مجید ظریف ارداکی



تعداد بازديد کنندگان:3486