menu
صفحه اصلی
اخبار
تماس با ما
لینکهای مرتبط
آب
گالری تصاویر
Example Frame
افراد آنلاین 280
تعداد بازدیدکنندگان 1035673
با شرکت کنندگان بخش انیمیشن-6
31 فروردين 1394
mohebi.jpg


فیلم های منتخب جشنواره از تلویزیون پخش شود

منتخب بخش انیمیشن در دومین جشنواره ملی فیلم و عکس جلوه های آب با بیان اینکه کم آبی یکی از معضلات جهانی است، اظهار داشت: استفاده صحیح از منابع آبی باید به قانون تبدیل شود.

حامد محبی در گفت و گو با خبرنگار دومین جشنواره ملی فیلم و عکس جلوه های آب با بیان این مطلب افزود: هدف گذاری های مطلوبی در زمینه معضل کم آبی صورت گرفته است.

وی ادامه داد: برگزاری جشنواره ها حرکت درستی است اما متاسفانه دیر اتفاق افتاده است و هنرمندان و صاحبنظران باید در این زمینه گام های بلندتری بردارند.

منتخب بخش انیمیشن در دومین جشنواره ملی فیلم و عکس جلوه های آب با اشاره به اینکه پیام هنرمندان باید تکان دهنده باشد، تصریح کرد: هدف اصلی هنرمند این است که پیامش را با هنر به گوش مخاطب برساند تا همه در مصرف بهینه آب و نگهداری از آن تلاش کنند.

محبی با بیان اینکه امروز جنگ ملت ها، جنگ بر سر آب است، خاطر نشان کرد: به تصویر کشیدن معضلات جامعه در قالب هنر کاری بسیار پسندیده است و این حرکت ها باید تداوم داشته باشد.

وی با اشاره به اینکه اطلاع رسانی و تبلیغات برای جشنواره ها به کیفیت آن کمک می کند، اذعان داشت: هر چقدر اصلاع رسانی برای ارائه اثر در جشنواره ها سریع تر و به موقع انجام شود هنرمندان فرصت بیشتری دارند تا آثار بهتری خلق کنند.

محبی تاکید کرد: پس از جشنواره فیلم های منتخب در صدا و سیما پخش شود تا عموم مردم در مصرف بهینه آب تلاش کنند.

لازم به ذکر است، فیلم « سر به هوا و ماجراهای کوچولو» اثر حامد محبی در دومین جشنواره ملی فیلم و عکس جلوه های آب جزء آثار منتخب شناخته شده است.

گفتنی است، دومین جشنواره ملی فیلم و عکس جلوه های آب هفتم، هشتم، نهم و دهم اردیبهشت ماه در اصفهان برگزار می شود.

 


صفحه بعدی 1 2 3 صفحه قبلی
تعداد بازديد کنندگان:1733