menu
صفحه اصلی
اخبار
تماس با ما
لینکهای مرتبط
آب
گالری تصاویر
Example Frame
افراد آنلاین 267
تعداد بازدیدکنندگان 1035660
همه باید برای صرفه جویی در آب مشارکت کنیم
1 ارديبهشت 1394

atila-1.jpg

آتیلا پسیانی:

همه باید برای صرفه‌جویی در آب مشارکت کنیم

یک بازیگر سینما و تلویزیون گفت: اصلاح الگوی مصرف آب و صرفه جویی در مصرف آب از آن دست کار‌هایی است که مشارکت همگانی می‌طلبد.

آتیلا پسیانی در گفت‌و‌گو با دبیرخانه دومین جشنواره ملی فیلم و عکس جلوه‌های آب با بیان این مطلب افزود: سال‌هاست که با مشکل کمبود آب رو‌به‌رو هستیم و این مشکل به نحوی تمدن ما را تهدید می‌کند که باید برای آن چاره‌ای اندیشیده شود.

وی ادامه داد: شعار دادن در مورد مصرف آب بسیار راحت است و چیزی که تا به امروز فقط شاهد آن بوده‌ایم همین است، مدیران و مسئولان شعار صرفه‌جویی و اصلاح الگوی مصرف می‌دهند اما در عمل شاهدیم که هیچ اقدام عملی مناسب در این راه انجام نمی‌شود.

این بازیگر سینما و تلویزیون در خصوص دومین جشنواره ملی فیلم و عکس جلوه‌های آب بیان داشت: همه باید سهم خودشان را در خصوص این مشکل آب که گریبان کشورمان را گرفته ایفا کنیم و اهالی فیلمسازی و عکاسی نیز در این عرصه وظیفه‌ای دارند که جشنواره ملی فیلم و عکس جلوه‌های آب می‌تواند مجالی برای ایفای این نقش باشد.

وی تاکید کرد: نمی‌توان دست روی دست گذاشت و برای بحران آبی که در آن گیر افتاده‌ایم کاری نکنیم یا کم‌کاری کنیم ما به صرفه‌جویی و اصلاح الگوی مصرف محکومیم.

دومین جشنواره ملی فیلم و عکس جلوه‌های آب از هفتم تا دهم اردیبهشت 94 در اصفهان برگزار می‌شود.

 

 

صفحه بعدی 1 2 3 صفحه قبلی
تعداد بازديد کنندگان:1724