menu
صفحه اصلی
اخبار
تماس با ما
لینکهای مرتبط
آب
گالری تصاویر
Example Frame
افراد آنلاین 140
تعداد بازدیدکنندگان 1046832
اختتامیه دومین جشنواره ملی فیلم و عکس جلوه های آب -17
11 ارديبهشت 1394


دبیر دومین جشنواره ملی فیلم و عکس جلوه های آب :

حمایت همه جانبه هنرمندان،امید بخش دست اندرکاران برگزاری جشنواره بود

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان و دبیر دومین جشنواره ملی فیلم و عکس جلوه های آب در مراسم پایانی جشنواره گفت: با درود و اهداء بهترین سلام ها از طرف خود و کارکنان شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان؛ خدای را شاکرم که فرصتی دیگر عطا کرد تا در شهر شهیدان، اصفهان سرافراز،  و همزمان با هفته نکوداشت شهر افسانه ها،میزبان اهالی فرهنگ و هنر از سراسر کشور باشیم.

مهندس هاشم امینی افزود: در این روزگار سخت که آسمان خسیس تر شده، خشکسالی بیداد می کند و  "آب، از نفس افتاده است " گرد هم آمده ایم تادست به  دعا برداریم و از وجود لایزالش عاجزانه استدعا کنیم که باران رحمتش را بیش از گذشته بر سر مردم این دیار ببارد. همچنین از مردم شریف میهن مان بخواهیم که با رعایت الگوی مصرف ، از این گوهر زندگی بخش برای استفاده فرزندان مان حفاظت و صیانت کنند .

وی گفت:: جشنواره ملی فیلم و عکس جلوه های آب که نخستین دوره آن در سال 1390با هدف استفاده از ابزار هنر برای ترویج سبک زندگی ایرانی -  اسلامی با رویکرد مدیریت مصرف بهینه آب، برگزار شد، حساس نمودن افکار عمومی نسبت به مسأله حفاظت از منابع آبی و  اصلاح الگوی مصرف برگزار شد، بهایستگاه دوم رسید و در این مسیر حمایت همه جانبه هنرمندان،امید بخش دست اندرکاران برگزاری جشنواره بود.

امینی ادامه داد: حمایتی که حاصل آن ارسال نزدیک به 2000 قطعه عکس و 248 عنوان فیلم (شامل115 فیلم داستانی،108 فیلم مستند و 25 فیلم پویانمایی) از 581 هنرمند به دبیرخانه دومین جشنواره ملی فیلم و عکس جلوه های آب بود؛ آثاری که هریک صدها  پند و اندرز در دل خود دارد و همین امر، کار را برای انتخاب آثار برتر دشوار می ساخت.

دبیر دبیر دومین جشنواره ملی فیلم و عکس جلوه های آب بیان داشت: به هر حال با تلاش اعضای محترم هیئت های انتخاب، 124 قطعه عکس، 22 فیلم داستانی،33 فیلم مستند و 17 فیلم پویا نمایی به بخش نهایی راه یافت که در روزهای هشتم، نهم و دهم اردیبهشت ماه در سه گالری و دو سالن نمایش در معرض دید علاقه مندان و قضاوت داوران محترم در هر چهار بخش قرار گرفت.

امینی در پایان ضمن ابراز تشکر از همه مدعوین گرامی، هنرمندان ارجمند و دستگاه های حامی جشنواره، تقارن مراسم پایانی دومین جشنواره ملی فیلم و عکس جلوه های آب گفت: تقارن این موضوع را با روز ملی خلیج فارس را به فال نیک گرفته و در پنجاهمین سالگرد تاسیس شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان، آغاز سومین جشنواره فیلم و عکس جلوه های آب را اعلام می نمایم.

 ekhtetam (27).jpg


صفحه بعدی 1 2 3 صفحه قبلی
تعداد بازديد کنندگان:3656