menu
صفحه اصلی
اخبار
تماس با ما
لینکهای مرتبط
آب
گالری تصاویر
Example Frame
افراد آنلاین 603
تعداد بازدیدکنندگان 966296
فیلم های برگزیده جشنواره جلوه های آب از شبکه های تلویزیونی پخش شود
22 فروردين 1394


f-sam.jpg

فلورا سام:

فیلم‌های برگزیده جشنواره جلوه های آب از شبکه‌های تلویزیونی پخش شود

یک کارگردان و بازیگر تلویزیون ایران گفت: فیلم‌های برگزیده جشنواره ملی فیلم و عکس جلوه‌های آب از شبکه‌های تلویزیونی پخش شود تا زمینه یک فرهنگ سازی گسترده را به وجود آورد.

فلورا سام در گفت‌و‌گو با ستاد دومین جشنواره ملی فیلم و عکس جلوه‌های آب با بیان این مطلب افزود: همیشه این مشکل وجود دارد که جشنواره‌هایی از دست جشنواره ملی فیلم و عکس جلوه‌های آب برگزار می‌شود اما یک مشکل بسیار بزرگ وجود دارد و آن این که این فیلم‌ها هیچ جا مجال نمایش پیدا نمی‌کنند و یک ضرر بسیار بزرگ برای این چنین جشنواره‌هایی است که آثاری بعضا بسیار خوب در آن‌ها تولید می‌شود اما به دست مصرف‌کننده که همان مخاطب است نمی‌رسد.

وی ادامه داد: امیدوارم دست اندرکاران این جشنواره کمک کنند تا آثار برتر این جشنواره فرصت نمایش پیدا کنند و مخاطبان آن‌ها را ببینند چرا که اگر هدف جشنواره ترویج فرهنگ صحیح مصرف آب است مخاطب اصلی این جشنواره مردم کوچه و بازار هستند نه مخاطبانی که در سالن‌های جشنواره می‌نشینند و فیلم‌های جشنواره را می‌بینند.

سام خاطرنشان کرد: در کنار فرصتی که برای فرهنگ سازی با نمایش این فیلم‌ها به وجود می‌آید برای اکثر شرکت‌کنندگان این جشنواره هم که جوانان هستند این فرصت فراهم می‌شود که آثارشان دیده شود.

دومین جشنواره ملی فیلم و عکس جلوه‌های آب از هفتم تا دهم اردیبهشت 94 در اصفهان برگزار می‌شود.


 

صفحه بعدی 1 2 3 صفحه قبلی
تعداد بازديد کنندگان:2843