menu
صفحه اصلی
اخبار
تماس با ما
لینکهای مرتبط
آب
گالری تصاویر
Example Frame
افراد آنلاین 624
تعداد بازدیدکنندگان 966315
نماینده اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اصفهان: اثرات خشکی زاینده رود باید در قالب هنر به تصویر کشیده شود


eccimLogo2--1.jpg

اثرات خشکی زاینده رود باید در قالب هنر به تصویر کشیده شود


نماینده اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اصفهان در دومین جشنواره ملی جلوه های آب با اشاره به برگزاری بخش جنبی جشنواره با موضوع «خشکی زاینده رود» اظهار داشت: اثرات خشکی زاینده رود باید در قالب هنر به تصویر کشیده شود.
حسین قلع ریز با بیان این مطلب در گفت و گو با خبرنگار جشنواره افزود: کمیته آب اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اصفهان حمایت کننده بخش جنبی جشنواره با موضوع «خشکی زاینده رود» در دو قسمت عکس و فیلم است.
وی ادامه داد:  در بخش فیلم به کارگردان برتر مبلغ 40 میلیون ریال،پژوهش برتر مبلغ 20 میلیون ریال و به تدوین برتر مبلغ 10 میلیون ریال اهدا می شود.
نماینده اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اصفهان در دومین جشنواره ملی جلوه های آب تصریح کرد: در بخش عکس سه جایزه 7 میلیون ریالی به هر عکس (جمعا 21 میلیون ریال) اهدا می شود.
قلع ریز خاطر نشان کرد: هیات داوران این بخش را دو داور از اتاق اصفهان و یک داور از هیات داوران بخش اصلی جشنواره تشکیل می دهند
وی بیان کرد: اهداف این بخش به منظور حمایت از صاحبان آثاری است که خشکی زاینده رود و اثرات آن بر آب و هوا، میراث فرهنگی و محیط زیست را به تصویر می کشند.
قلع ریز با اشاره به اینکه عکاسان و فیلمسازان باید نسبت به موضوع زاینده رود حساسیت بیشتری داشته باشند، تصریح کرد: خشکی زاینده رود از یک سو و تاثیرات مخربی که این خشکی بر روی میراث فرهنگی و محیط زیست می گذارد هنرمندان را باید نسبت به این موضوع حساس تر کند.
نماینده اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اصفهان در دومین جشنواره ملی جلوه های آب در پاسخ به این سوال که برای هنرمندان اصفهانی در این بخش تفاوت ویژه ای قائل هستید، تصریح کرد: با وجود اینکه زاینده رود در شهر اصفهان است اما هیچ تمایزی بین هنرمندان اصفهانی و دیگر شهرستان ها قائل نشده ایم.


صفحه بعدی 1 2 3 صفحه قبلی
تعداد بازديد کنندگان:2912