menu
صفحه اصلی
اخبار
تماس با ما
لینکهای مرتبط
آب
گالری تصاویر
Example Frame
افراد آنلاین 592
تعداد بازدیدکنندگان 966286
مدیر کل روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور: اهمیت پرداختن به موضوع آب، پیام رئیس جمهور محترم است
Mohammad Khalili Pir-1.jpg

مدیر کل روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور مطرح کرد،

اثرات مثبت جشنواره آب به وضوح در جامعه دیده می شود/ اهمیت پرداختن به موضوع آب، پیام رئیس جمهور محترم است.

مدیر کل روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور اظهار داشت: اثرات مثبت جشنواره ملی فیلم و عکس جلوه های آب به وضوح در جامعه دیده می شود.

مهندس محمد خلیلی پیر در گفت و گو با خبرنگار جشنواره با بیان این که پرداختن به موضوع آب از اهمیت ویژه ای برخوردار است، تصریح کرد: رئیس جمهور محترم، جناب آقای حسن روحانی در نخستین روز مهرماه امسال به موضوع آب در پیام های خود اشاره کردند و این موضوع را یکی از دغدغه های مهم جامعه دانستند.

وی به نتایج مثبت این جشنواره در دوره گذشته اشاره کرد و اذعان داشت: تجربه دوره قبل نشان داد که این جشنواره پتانسیل این را دارد که با ابعاد وسیع تر و قابلیت های بیشتری برگزار شود.

خلیلی پیر با اعتقاد بر اینکه حرکت خوبی برای برگزاری جشنواره آب آغاز شده است، ادامه داد: اهمیت آب موضوعی است که ناخودآگاه همه هنرمندان را به طرف خود جذب می کند. وی ادامه داد: هنرمندان در این عرصه وارد شده اند تا با حضور در جشنواره پیام خود را با زبان هنر برای مردم جامعه مخابره کنند.

مدیر کل روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور با بیان اینکه به اثرات مثبت این جشنواره ها خوشبین هستم، تصریح کرد: دومین دوره این جشنواره با حضور هنرمندان صاحب اثر و هنرمندان داور برگزار می شود که شخصا به قابلیت های هر دو گروه از هنرمندان دید مثبتی دارم.

خلیلی پیر با اشاره به اینکه هنرمندان نگاه ویژه ای به موضوعات جامعه دارند، خاطر نشان کرد: هنرمندان گروه های مرجعی هستند که رفتارهای مردم را با ابزار هنر به تصویر می کشند و این بسیار تاثیر گذار است.

وی با اشاره به جشنواره ملی فیلم و عکس جلوه های آب و ورود هنرمندان به این عرصه اذعان داشت: در این جشنواره هنرمندان باید با ارائه آثارشان مسئولین را به موضوع آب حساس تر کنند و در واقع ما در این موضوع در مرحله حساس سازی قرار داریم.

مدیر کل روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور به تاثیرگذاری پیام هنرمندان بر جامعه اشاره کرد و افزود: هنرمندان با نگاهی ویژه و تیزبین با موضوع آب آثاری خلق می کنند که می تواند اثر بخش تر از یک فیلم سینمایی باشد.

خلیلی پیر اضافه کرد: تاثیر پیام فیلم و عکس بسیار مهم است و همین اهمیت باعث شده است که تلاش کنیم تا جشنواره ملی فیلم و عکس جلوه های آب در سال های آینده به صورت متوالی برگزار شود.

 


صفحه بعدی 1 2 3 صفحه قبلی
تعداد بازديد کنندگان:3186