menu
صفحه اصلی
اخبار
تماس با ما
لینکهای مرتبط
آب
گالری تصاویر
Example Frame
افراد آنلاین 720
تعداد بازدیدکنندگان 966413
عضو هیات انتخاب نخستین جشنواره فیلم و عکس جلوه های آب: برگزاری جشنواره آب، تنور تولید آثار هنری را داغ تر می کند

mofazali.jpg

عضو هیات انتخاب نخستین جشنواره فیلم و عکس جلوه های آب مطرح کرد،

برگزاری جشنواره آب، تنور تولید آثار هنری را داغ تر می کند / نهادهای تولید انیمیشن در کشور فعال نیستند

عضو هیات انتخاب نخستین جشنواره فیلم و عکس جلوه های آب اظهار داشت: برگزاری جشنواره آب، تنور تولید آثار هنری را داغ تر می کند.

سید علی مفضلی در گفت و گو با خبرنگار جشنواره با بیان اینکه نباید جشنواره فقط به یک زمان خاصی محدود شود، افزود: در جشنواره های مختلف نگاه های مختلفی وجود دارد تمام دغدغه ما این است که همه آثار را به صورت نمایشگاهی به مردم نشان دهیم.

مدیر عامل انجمن سینمایی فیلمسازان انیمیشین اصفهان تصریح کرد: همه فیلم هایی که تولید می شوند نگاهی معناگرایانه را دنبال می کنند و به نظر می رسد در جشنواره های موضوعی حفظ یک نگاه هنرمندانه می تواند این موضوع را گسترش دهد.

عضو هیات انتخاب نخستین جشنواره فیلم و عکس جلوه های آب، مخاطب شناسی را بهترین راه برای ارائه نتایج مثبت در جشنواره برشمرد و بیان کرد: این موضوع می تواند به روند بهبود و کیفیت آثار در جشنواره ارتقا ببخشد.

وی با اشاره به اینکه در جشنواره نخستین اکثر آثار با موضوع خشکی زاینده رود ارائه شد، بیان کرد: به لحاظ تولید آثار، جشنواره فضای خوبی را فراهم کرده است تا هنرمندان تولیداتی را که شاید هیچگاه فرصتی برای ارائه آن در صدا و سیما فراهم نشود، عرضه کنند.

عضو هیات انتخاب نخستین جشنواره فیلم و عکس جلوه های آب تصریح کرد: نگاه هنرمندان به زاینده رود صرفا نگاه زیباشناسی نیست و این موضوع در جشنواره نخستین به تصویر کشیده شد.

 مفضلی با اعتقاد بر اینکه در جشنواره کیفیت آثار مطلوب بود و فیلم های شایسته ای ارائه شد، خاطر نشان کرد: این جشنواره توانست تا حد بسیاری به عنوان یک عنصر هنری تاثیر خودش را در جامعه بگذارد اما مسئولین اجرایی به لحاظ پخش و فراگیری آثار باید تلاش بیشتری کنند.

مفضلی اضافه کرد: افق بلند مدتی در جشنواره باید مد نظر باشد و ضروری است که فعالان این عرصه برای تبلیغات و ایجاد انگیزه در هنرمندان تلاش کنند.

مفضلی با بیان اینکه صدا و سیما به تولیدات انیمیشن کمتر بها می دهد، خاطر نشان کرد: متاسفانه اکنون نهادهای تولید انیمیشن در کشور فعال نیستند.

مدیر عامل انجمن سینمایی فیلمسازان انیمیشین اصفهان در پاسخ به این سوال که اکنون جایگاه انیمیشن اصفهان کجاست، بیان کرد: من به هنرمندان می گویم «لطفا امیدوار باشید». سینه خواهم شرحه شرحه از فراق

وی با اعلام اینکه همه استان ها در مسیر انیمیشن دچار مشکل شده اند، تصریح کرد: به دلیل مسائل مالی دفاتر انیمیشن تعطیل شده است و متاسفانه ما موضوعی با عنوان انیمیشن محلی در اصفهان نداریم.

مفضلی با اعتقاد بر اینکه موضوع انیمیشن در اصفهان به چینش بزرگتری نیاز دارد و با تصمیم گیری یک نهاد و یک ارگان حل نمی شود، ابراز داشت: به دلیل مسائل گوناگون درصد بالای تولیدات انیمیشن توسط افرادی که در اصفهان کار کرده اند از بین رفته است.

 

صفحه بعدی 1 2 3 صفحه قبلی
تعداد بازديد کنندگان:3068