menu
صفحه اصلی
اخبار
تماس با ما
لینکهای مرتبط
آب
گالری تصاویر
Example Frame
افراد آنلاین 696
تعداد بازدیدکنندگان 966385
مدیر عامل انجمن سینماگران جوان استان اصفهان: برگزاری جشنواره آب حرکتی مثبت برای رفع معضلات جامعه است

Ab Ab.jpg

عضو هیات انتخاب نخستین جشنواره ملی فیلم و عکس جلوه های آب و مدیر عامل انجمن سینماگران جوان استان اصفهان مطرح کرد،

برگزاری جشنواره آب حرکتی مثبت برای رفع معضلات جامعه است/تلفیقی از مسئولین و هنرمندان ویژگی بارز جشنواره است

عضو هیات انتخاب نخستین جشنواره ملی فیلم و عکس جلوه های آب و مدیر عامل انجمن سینماگران جوان استان اصفهان اظهار داشت: برگزاری جشنواره آب حرکتی مثبت برای رفع معضلات جامعه است

غلامرضا آب آب در گفت و گو با خبرنگار جشنواره با بیان این مطلب افزود: جشنواره آب هنرمندان و فیلمسازان را برای برداشتن گام هایی متعالی برای رفع مشکلات کم آبی به جریان انداخته است.

وی با اشاره به اینکه این جشنواره برای ارائه آثار هنرمندان به جامعه گامی مثبت است، تصریح کرد: هنرمندان با موضوع صرفه جویی و بهینه سازی مصرف آب آثار شاخصی ارائه دهند و در آثارشان به این موضوعات بیشتر توجه کنند.

عضو هیات انتخاب نخستین جشنواره ملی فیلم و عکس جلوه های آب خاطر نشان کرد: نخستین جشنواره آب خروجی خوبی داشت و هنرمندان تلاش کنند تا در دومین دوره نیز اتفاقات خوبی برای جشنواره رقم بخورد.

 آب آب به تصویر کشیدن معضلات جامعه را از ویژگی های هنرمندان برشمرد و اذعان داشت: هنرمندان باید مسائل و مشکلات جامعه را در قالب هنر و با ظرافت به گوش مسئولین برسانند.

وی با بیان اینکه هنرمندان باید از تجربیات گذشتگان استفاده کنند، تصریح کرد: با توجه به کاستی هایی که در روند کار وجود دارد هنرمندان از تجربیات پیشکسوتان استفاده کنند.

 مدیر عامل انجمن سینماگران جوان استان اصفهان تصریح کرد: سازمان های و ارگان های سینمایی در جامعه باید وارد عمل شوند تا بودجه ها و سرمایه های انسانی هدر نرود.

آب آب به ویژگی جشنواره آب اشاره کرد و افزود: برخی از جشنواره ها از سوی ادارات و ارگان های بالا دست شروع می شود اما در این جشنواره تلفیقی از مسئولین و هنرمندان و در کنار هم بودن آنها بسیار قابل توجه است.

وی بیان مشکلات جامعه و کمبودهای را هدف فیلمسازان دانست و تصریح کرد: فیلمسازان نباید صرفا به ساختن فیلم اکتفا کنند. آنها باید دردهای جامعه را به تصویر بکشند و این موضوع از ویژگی هنرمندان است.

مدیر عامل انجمن سینماگران جوان استان اصفهان به تشریح اهداف انجمن صنفی سینماگران جوان استان اصفهان پرداخت و افزود: ساماندهی جوانان فیلمساز و جلوگیری از هدر رفتن پتانسیل ها و ظرفیت های مطلوب آنها از مهمترین اهداف این انجمن است.

آب آب با اشاره به اینکه300 هنرجو در این انجمن فعالیت دارند، خاطر نشان کرد: این انجمن شبیه خانه سینما است و در آن کمیته های مختلفی نظیر کمیته بازیگران، تصویر گران و چهره پردازان تشکیل شده است و اکثر فیلمسازان جوانی که کار حرفه ای کرده اند وارد این انجمن می شوند.

وی به اشتغال زایی و حقوق صنفی اعضای انجمن اشاره کرد و ادامه داد: هدف ما این است که فیلمسازان سطح استان اصفهان را تحت پوشش خود در آوریم اما متاسفانه ردیف بودجه ای نداریم و هزینه ای برای این انجمن دریافت نمی کنیم صرفا عشق به این هنر باعث شده است که مرکزی برای جوانان فیلمساز تاسیس شود.صفحه بعدی 1 2 3 صفحه قبلی
تعداد بازديد کنندگان:2990