menu
صفحه اصلی
اخبار
تماس با ما
لینکهای مرتبط
آب
گالری تصاویر
Example Frame
افراد آنلاین 631
تعداد بازدیدکنندگان 966322
عضو کمیته آب، کشاورزی و محیط زیست ذیل مجمع نمایندگان استان اصفهان: جشنواره ملی فیلم و عکس جلوه های آب باید تاثیر گذار باشد


mohamadrezai (1).jpg

عضو کمیته آب، کشاورزی و محیط زیست ذیل مجمع نمایندگان استان اصفهان مطرح کرد،

جشنواره ملی فیلم و عکس جلوه های آب باید تاثیر گذار باشد

عضو کمیته آب، کشاورزی و محیط زیست ذیل مجمع نمایندگان استان اصفهان اظهار داشت: جشنواره ملی فیلم و عکس جلوه های آب باید تاثیر گذار باشد.

 حسین محمد رضایی در گفت و گو با خبرنگار جشنواره با بیان این مطلب افزود: این موضوع بر عهده ماست که بازتاب جشنواره را رسانه ای کنیم.

وی ادامه داد: برخی از فیلم ها بسیار تاثیر گذار هستند. تصاویری که از محیط زیست و بقاء نسل در رسانه های دیداری به نمایش در می آید بسیار تاثیر گذار است.

عضو کمیته آب، کشاورزی و محیط زیست ذیل مجمع نمایندگان استان اصفهان با تاکید بر اینکه تصاویر بحران آب باید تاثیر گذار باشد، تصریح کرد: گاهی یک عکاس مرگ ماهیان را در کنار زاینده رود به تصویر می کشد که این موضوع می تواند بسیار تاثیر گذار باشد.

محمد رضایی در بخشی دیگر از سخنان خود با اعتقاد بر اینکه زنده بودن همیشگی و دائمی زاینده رود مطالبه مردم استان اصفهان بلکه مردم تمام ایران از رییس جمهور محترم است، اظهار داشت: در این موضوع هیچ تردیدی نیست. ولی با این وجود در مرداد ماه امسال با توجه به بحران کمبود آب در استان اصفهان انتقال 175 میلیون متر مکعب آب از منابع آب شهرستان سمیرم استان اصفهان برای تعادل بخشی دشت های رفسنجان و حفظ درختان پسته آن منطقه در وزارت نیرو این مصوبه به تصویب رسید.

عضو کمیته آب، کشاورزی و محیط زیست ذیل مجمع نمایندگان استان اصفهان تاکید کرد: ما منکر استفاده آب در استان دوست و همسایه، استان چهارمحال و بختیاری نیستیم ولی آن استان باید به اندازه نیاز آبی خود اقدام به افزودن آب به حوزه زاینده رود کند که استان زیردست با مشکلات  زیست محیطی و در نهایت مشکل اجتماعی مواجه نشود. صفحه بعدی 1 2 3 صفحه قبلی
تعداد بازديد کنندگان:2924