menu
صفحه اصلی
اخبار
تماس با ما
لینکهای مرتبط
آب
گالری تصاویر
Example Frame
افراد آنلاین 628
تعداد بازدیدکنندگان 966319
کارشناس ارشد دیداری-شنیداری و رسانه های تصویری شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور :همه عوامل اجرایی تلاش کردند تا بتوانند ره آورد خوبی برای جشنواره رقم بزنند

mohamadi.jpg

کارشناس ارشد دیداری-شنیداری و رسانه های تصویری شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور و عضو شورای سیاستگذاری دومین جشنواره ملی فیلم و عکس جلوه های آب مطرح کرد،

مشارکت نهادها و سازمان ها در برگزاری بهتر جشنواره موثر است/ همه عوامل اجرایی تلاش کردند تا بتوانند ره آورد خوبی برای جشنواره رقم بزنند

کارشناس ارشد دیداری-شنیداری رسانه های تصویری شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور و عضو شورای سیاستگذاری دومین جشنواره ملی فیلم و عکس جلوه های آب تاکید کرد: مشارکت نهادها و سازمان ها در برگزاری بهتر جشنواره موثر است.

علی محمدی در گفت و گو با خبرنگار جشنواره با بیان این مطلب افزود: در دومین دوره جشنواره ملی فیلم و عکس جلوه های آب در اصفهان ارگان های دیگری نسبت به دوره قبل وارد عمل شدند که این موضوع به عملکرد جشنواره کمک می کند.

وی ادامه داد: در این دوره، شبکه چهار صدا و سیما و محیط زیست با ما همکاری و تعامل دارند که باعث گسترش بیشتر اطلاع رسانی برای ارگان ها و سازمان ها شده است.

کارشناس ارشد رسانه های تصویری شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور و عضو شورای سیاست گذاری دومین دوره جشنواره ملی فیلم و عکس جلوه های آب با اشاره به اینکه جشنواره نخستین به نحو مطلوبی برگزار شد، خاطر نشان کرد: همه عوامل اجرایی در اصفهان تلاش کردند تا بتوانند ره آورد خوبی برای جشنواره رقم بزنند.

محمدی با اعتقاد بر اینکه مسائل جامعه در قالب هنر می تواند بازخورد بهتری را منعکس کند، تصریح کرد: هنرمندان فیلم ساز و عکاس با به تصویر کشیدن یک اثر ماندگار می توانند با زبان هنر معضلات را به گوش مسوولان برسانند.

وی اضافه کرد: هنرمندان می توانند معضل کم آبی را با ظرافت و عمق بیشتری نشان دهند که قطعا در جامعه تاثیر گذار خواهد بود.

کارشناس ارشد رسانه های تصویری شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور کمبود فرصت کافی برای اطلاع رسانی را یکی از معایب جشنواره نخستین دانست و خاطر نشان کرد: خوشبختانه با درایت عوامل اجرایی سعی شده است که امسال این اتفاق نیفتد.

محمدی خاطر نشان کرد: سایت های کشوری در این زمینه فعال شده اند و در دانشگاه هنر دانشجویان در صددند که آثار خود را به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

وی با اشاره به جشنواره رشد و حضور پررنگ هنرمندان در آن گفت: متاسفانه تولیدات هنرمندان با موضوع آب ناچیز است و برگزاری این جشنواره فرصت خوبی برای هنرمندان است تا در این زمینه آثاری با کیفیت خلق کنند.

عضو شورای سیاست گذاری دومین جشنواره ملی فیلم و عکس جلوه های آب به تاثیر گذاری این جشنواره اشاره کرد و اذعان داشت: مردم با زبان هنر می توانند بهتر با معضلات جامعه آشنا شوند زیرا ممکن است بسیاری از مردم کمبود آب در پشت سد و تصفیه خانه را مشاهده نکرده باشند که فقط با به تصویر کشیدن این موضوع برای آنها قابل لمس است.

وی گفت: اگر هنرمندان را به خلق آثاری با موضوع بحران آب ترغیب کنیم، برای بهینه سازی مصرف آب بسیار موثر خواهد بود.

محمدی تاکید کرد: دولت باید از هنرمندان حمایت مادی و معنوی کند تا آنها برای ارائه آثاری باکیفیت تلاش بیشتری کنند.

کارشناس ارشد رسانه های تصویری شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور با اشاره به اینکه عدم مصرف بهینه و مدیریت آب ما را دچار معضل کم آبی کرده است، ابراز داشت: برخی از کشورها نسبت به ایران آب کمتری دارند اما با مصرف بهینه مشکل کم آبی برای آنها به وجود نیامده است.

وی به تشریح راهکاری برای ارائه هرچه بهتر برگزار کردن جشنواره پرداخت و خاطر نشان کرد: برگزاری کنفراس های ملی، میزگردها و نشست های تخصصی و کاربردی کردن مقالات با موضوع آب می تواند به حل این معضل کمک کند.صفحه بعدی 1 2 3 صفحه قبلی
تعداد بازديد کنندگان:3105