menu
صفحه اصلی
اخبار
تماس با ما
لینکهای مرتبط
آب
گالری تصاویر
Example Frame
افراد آنلاین 604
تعداد بازدیدکنندگان 966297
برگزیده بخش عکس نخستین جشنواره ملی فیلم و عکس جلوه های آب: جشنواره ملی آب با نگاهی اجتماعی و تاثیر گذار آغاز شده است
27 بهمن 1393

eftekhari-1.jpg

برگزیده بخش عکس نخستین جشنواره ملی فیلم و عکس جلوه های آب مطرح کرد،

جشنواره ملی آب با نگاهی اجتماعی و تاثیر گذار آغاز شده است/ تداوم جشنواره بر قوت و غنای آن می افزاید

برگزیده بخش عکس نخستین جشنواره ملی فیلم و عکس جلوه های آب با بیان اینکه جشنواره ملی آب با نگاهی اجتماعی و تاثیر گذار آغاز شده است، اظهار داشت: گردهمایی عکاسان و فیلم سازان سراسر کشور در کنار هم به عمق و وسعت این جشنواره می افزاید.

علی افتخاری در گفت و گو با خبرنگار جشنواره با بیان این مطلب تصریح کرد: وجود داوران با تجربه در جشنواره، برگزاری افتتاحیه و اختتامیه موثر باعث شد تا جشنواره نخستین با عمق و غنای خاصی برگزار شود.

وی با بیان اینکه اختتامیه نخستین جشنواره ملی فیلم و عکس جلوه های آب بی نظیر بود، تصریح کرد: برگزاری این جشنواره یکی از راه هایی است که می تواند در قالب هنر معضل کم آبی را به تصویر بکشد.

 برگزیده بخش عکس نخستین جشنواره ملی فیلم و عکس جلوه های آب با اشاره به اینکه هنر در حل معضلات جامعه حرف اول را می زند، خاطر نشان کرد: یک اثر هنری می تواند بسیار تاثیر گذار باشد.

افتخاری با تاکید بر اینکه اثری که نابودی آب را نشان می دهد بسیار تاثیرگذارتر از اثری است که زیبایی های آن را به تصویر می کشد، اذعان داشت: مردم با دیدن اینگونه اثرها تفکر می کنند که باید مدیریت بهینه مصرف آب را در زندگی سرلوحه کارهای خود قرار دهند و در مصرف آب صرفه جویی کنند.

برگزیده بخش عکس نخستین جشنواره ملی فیلم و عکس جلوه های آب خطاب به مسئولان گفت: حمایت از هنرمندان موضوعی است که متاسفانه به آن توجه کمتری شده است. شاید در توان مالی برخی از هنرمندان نباشد که بتوانند آثارشان را در نمایشگاه ها به نمایش بگذارند. برگزاری چنین جشنواره هایی آنها را ترغیب می کند که اثری شایسته خلق کنند و آن را به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند. بنابراین آنها باید از سوی مسوولان حمایت شوند تا درهر دوره از مشتاقان همیشگی جشنواره ها باشند.

برگزیده بخش عکس نخستین جشنواره ملی فیلم و عکس جلوه های آب با تاکید بر اینکه جشنواره آب باید هر سال برگزار شود، تصریح کرد: تداوم این جشنواره بر قوت و غنای آن می افزاید و باعث می شود که هنرمندان هر سال چرایی و چگونگی جشنواره را دنبال کنند.

افتخاری در پایان از زاون قوکاسیان به عنوان فردی که برای برگزاری این جشنواره زحمات فراوانی را متحمل شده است، قدردانی کرد.


صفحه بعدی 1 2 3 صفحه قبلی
تعداد بازديد کنندگان:2909