menu
صفحه اصلی
اخبار
تماس با ما
لینکهای مرتبط
آب
گالری تصاویر
Example Frame
افراد آنلاین 723
تعداد بازدیدکنندگان 966417
عکاس برتر نخستین جشنواره ملی فیلم و عکس جلوه های آب: تداوم هر جشنواره باید مد نظر برگزار کنندگان قرار گیرد

chavoshi-1.jpg

عکاس برتر نخستین جشنواره ملی فیلم و عکس جلوه های آب بیان کرد،

 کمیسیونی با هدف تحلیل آثار جشنواره تشکیل شود/ تداوم هر جشنواره باید مد نظر برگزار کنندگان قرار گیرد

 

عکاس برتر نخستین جشنواره ملی فیلم و عکس جلوه های آب با بیان اینکه هدف مسوولان اجرایی نباید صرفا برگزاری جشنواره باشد، اظهار داشت: پس از جشنواره باید کمیسیونی تشکیل شود تا دستاوردهای جشنواره در آن تحلیل شود.

 سعید چاووشی در گفت و گو با خبرنگار جشنواره با بیان این مطلب افزود: هنگامی جشنواره به اهداف خود می رسد که نتایج آن در جامعه انعکاس پیدا کند.

وی با اعتقاد بر اینکه هدف از برگزاری هر جشنواره ای باید انعکاس نتایج و ظرایف، قبول پیشنهادات و انتقادات از سوی برگزار کنندگان باشد، تصریح کرد: تداوم هر جشنواره باید مد نظر برگزار کنندگان باشد و به صرف اینکه فقط جشنواره ای برگزار شود و رها گردد نتیجه مطلوبی نخواهد داشت.

عکاس برتر نخستین جشنواره ملی فیلم و عکس جلوه های آب خاطر به تصویر ماهی های تشنه در عکس های نخستین دوره جشنواره اشاره کرد  و اذعان داشت: هنگامی یک اثر هنری ماندگار خواهد شد که عامه پسند باشد و همه اقشار جامعه بتوانند با اثر ارتباط برقرار کنند.

وی تصریح کرد: این جشنواره باید به گونه ای برگزار شود که بازتاب مثبتی در جامعه داشته باشد تا همه افراد برای رفع معضل کم آبی با مصرف بهینه تلاش بیشتری کنند.

عکاس برتر نخستین جشنواره ملی فیلم و عکس جلوه های آب گفت: متاسفانه در برخی از داوری ها در ایران دیدگاه های فردی به جشنواره ها سمت و سو می دهد که خوشبختانه این جشنواره از این موضوع مبرا است.

چاووشی با بیان اینکه نخستین دوره جشنواره آب با تلاش مدیران و عوامل اجرایی بسیار خوب برگزار شد، اظهار داشت: امید است جشنواره  در سال های آینده به صورت مداوم و با جمع کثیری از هنرمندان برگزار شود و مصرف بهینه آب در جامعه فرهنگ سازی شود و زاینده رود قلب تپنده ایران به جریان بیفتد.

گفتنی است، سعید چاووشی به همراه گروه روزنه هنر، برگزار کننده کارگاه عکاسی«قطره» در نخستین جشنواره ملی فیلم و عکس جلوه های آب بود و امسال درصدد است در دومین دوره جشنواره فیلم و عکس جلوه های آب کارگاه عکسی با عنوان «دریا» برگزار کند.صفحه بعدی 1 2 3 صفحه قبلی
تعداد بازديد کنندگان:2994