menu
صفحه اصلی
اخبار
تماس با ما
لینکهای مرتبط
آب
گالری تصاویر
Example Frame
افراد آنلاین 609
تعداد بازدیدکنندگان 966302
فیلم ساز برجسته اردبیلی: ارائه یک اثر فاخر هنری نهیبی برای تفکر مسوولان برای حل معضلات جامعه است

HASAN GHAHREMANI-1.jpg

فیلم ساز برجسته اردبیلی مطرح کرد،

ارائه یک اثر فاخر هنری نهیبی برای تفکر مسئولان برای حل معضلات جامعه است

فیلم ساز برجسته اردبیلی با اعتقاد بر اینکه مسئولان باید فریاد هنرمندان را در آثارشان بشنوند، اظهار داشت: ارائه یک اثر فاخر هنری می تواند نهیبی باشد برای مسئولان که برای حل معضلات جامعه چاره ای بیندیشند.

 حسن قهرمانی در گفت و گو با خبرنگار جشنواره با بیان این مطلب افزود: همه فیلمسازان اردبیل با جشنواره ملی فیلم و عکس جلوه های آب آشنایی دارند و فیلمسازان بسیاری در دومین جشنواره آب شرکت می کنند. وی ادامه داد: باید این جشنواره ها به صورت مداوم و بدون وقفه ایجاد شود تا مسئولان برای رفع مشکلات جامعه بیشتر تلاش کنند.

قهرمانی با بیان اینکه هنر اندیشیدن و خوب دیدن خصلت ذاتی هنرمندان است، تصریح کرد: رسالت هنر ارائه اندیشه و فکر به مخاطب است. این فیلم ساز اردبیلی به اثر برگزیده خود در نخستین جشنواره ملی فیلم و عکس جلوه های آب با عنوان« چه شور بود دریاچه من» اشاره کرد و اذعان داشت: هنرمندان به عوامل زیست محیطی و معضلاتی که آنها را تهدید می کند واقف هستند و با زبان هنر می توانند این مسائل را به تصویر بکشند. قهرمانی اذعان داشت: تفاوت یک هنرمند با دیگران این است که نگاه ویژه ای به مسائل جامعه دارد که با توجه به خلاقیتش می تواند آن را ارائه کند.صفحه بعدی 1 2 3 صفحه قبلی
تعداد بازديد کنندگان:3051