menu
صفحه اصلی
اخبار
تماس با ما
لینکهای مرتبط
آب
گالری تصاویر
Example Frame
افراد آنلاین 679
تعداد بازدیدکنندگان 966367
با شرکت کنندگان بخش انیمیشن-1
24 فروردين 1394

shamlo.jpg


اصفهانی ها برای برگزاری جشنواره آب سنگ تمام می گذارند

منتخب گیلانی بخش فیلم انیمیشن دردومین جشنواره ملی فیلم و عکس جلوه های آب با بیان اینکه وجود این جشنواره ها بیان کردن دغدغه های مردم با زبان هنر است، اظهار داشت: مسوولین اصفهان برای برگزاری جشنواره ها سنگ تمام می گذارند.

کوروش شاملو در گفت و گو با خبرنگار دومین جشنواره ملی فیلم و عکس جلوه های آب با بیان این مطلب افزود: اصفهان پتانسیل و ظرفیت های بالایی برای اجرای جشنواره های مختلف دارد.

وی مردم اصفهان را مردمی بسیار خوش ذوق دانست و افزود: وجود جشنواره ها در اصفهان به سبب خلاقیت و توانمندی هنرمندان این شهر است.

شاملو با اشاره به اینکه در چند جشنواره در پایتخت حضور داشتم، تصریح کرد: متاسفانه مسوولان پایتخت آنطور که شایسته است به جشنواره ها بها نمی دهند اما مسوولان اصفهان در برگزاری چنین برنامه هایی سرآمد هستند.

این هنرمند انیمیشن تصریح کرد: مسوولان اصفهانی نسبت به موضوع جشنواره ها نگاهی دقیق و عمیق دارند و هر موضوعی را با نکته سنجی و موشکافانه بررسی می کنند.

وی با بیان اینکه برگزاری جشنواره آب در راستای بیانات ریاست جمهوری بوده است، خاطر نشان کرد: در ابتدای سال جدید ایشان در پاسخ به خبرنگاران پیرامون کم آبی در کشور به موضوع بحران آب اشاره کردند و برگزاری این جشنواره نگرشی به فرمایش رییس جمهوری است.

شاملو اضافه کرد: هنرمند باید در راستای بیانات مسوولان حرکت کند و نباید خود را از مسوولان بالاتر بداند.

شاملو با بیان اینکه یکی از مستندسازان آثاری با موضوع محیط زیست است، بیان کرد: من به حضور در جشنواره ها علاقمندم و به صورت پیامک از برگزاری این جشنواره در اصفهان مطلع شدم.

این فیلمساز انیمیشن خاطر نشان کرد: فرزندم یاشار شاملو نیز به عنوان کوچکترین فرد شرکت کننده در جشنواره در بخش عکس اثری ارائه داده است.

لازم به ذکر است، فیلم «آیینه» اثر کوروش شاملو در دومین جشنواره ملی فیلم و عکس جلوه های آب جزء آثار منتخب شناخته شده است.

گفتنی است، دومین جشنواره ملی فیلم و عکس جلوه های آب هفتم، هشتم، نهم و دهم اردیبهشت ماه در اصفهان برگزار می شود.

بد نیست بدانید در دومین جشنواره ملی فیلم و عکس جلوه‌های آب 17 فیلم انیمیشن ، 22فیلم داستانی و 33 فیلم در بخش مستند پذیرفته شده است.  

صفحه بعدی 1 2 3 صفحه قبلی
تعداد بازديد کنندگان:2727