menu
صفحه اصلی
اخبار
تماس با ما
لینکهای مرتبط
آب
گالری تصاویر
Example Frame
افراد آنلاین 691
تعداد بازدیدکنندگان 966379
با شرکت کنندگان بخش انیمیشن-2
24 فروردين 1394

 ahmadian.jpg


انیمیشن قدرت بیشتری برای بیان واقعیات جامعه دارد

منتخب کرمانشاهی در بخش فیلم انیمیشن در دومین جشنواره ملی فیلم و عکس جلوه های آب اظهار داشت: هنر انیمیشن قدرت بیشتری برای بیان واقعیات جامعه دارد.

سعید احمدیان در گفت و گو با خبرنگار دومین جشنواره ملی فیلم و عکس جلوه های آب با بیان این مطلب افزود: زیبایی موجود در هنر انیمیشن آن را به یک قالب گیرا و جذاب تبدیل کرده است.

وی ادامه داد: هنرزبان ایجازاست که با آن می توان درکمترین موقعیت، مفاهیم را به سرعت به گوش مخاطب رساند.

این هنرمند انیمیشن با بیان اینکه هنرمندان درقالب هنرمی توانند معضلات جامعه را به گوش مسوولان برسانند، تصریح کرد: برگزاری چنین جشنواره هایی هنرمندان را ترغیب می کند که گامی موثر در رفع معضلات جامعه داشته باشند.

احمدیان با اشاره به اینکه بحران آب یک معضل جهانی است، تصریح کرد: همه مردم باید برای مصرف بهینه آب تلاش کنند تا در سال های آینده و برای نسل آینده آب باقی بماند.

وی با بیان اینکه خداوند در آیاتی از قرآن به موضوع اسراف اشاره کرده است، خاطرنشان کرد: اسراف درآیاتی از قرآن به عنوان یک عمل زشت و ناپسند آمده است و زنان به عنوان مدیران خانه باید درمصرف آب بکوشند و از هدر رفت آن جلوگیری کنند.

این هنرمند منتخب جشنواره در بخش انیمیشن، تداوم جشنواره آب را در سال های آینده بسیار مهم دانست و افزود: مسوولان هنری باید فیلمنامه نویسی را به جشنواره اضافه کنند تا تولیدات هنری افزایش پیدا کند.

احمدیان اضافه کرد: هرچه قدر تولیدات هنری افزایش پیدا کند، فرهنگ مصرف بهینه بهبود پیدا می کند.

لازم به ذکر است، فیلم انیمیشن «اخطار» اثر سعید احمدیان در دومین جشنواره ملی فیلم و عکس جلوه های آب جزء آثار منتخب شناخته شده است.

گفتنی است، دومین جشنواره ملی فیلم و عکس جلوه های آب هشتم، نهم و دهم اردیبهشت ماه در اصفهان برگزار می شود.

بد نیست بدانید در دومین جشنواره ملی فیلم و عکس جلوه‌های آب 17 فیلم انیمیشن ، 22فیلم داستانی و 33 فیلم در بخش مستند پذیرفته شده است. 

 


صفحه بعدی 1 2 3 صفحه قبلی
تعداد بازديد کنندگان:2796