menu
صفحه اصلی
اخبار
تماس با ما
لینکهای مرتبط
آب
گالری تصاویر
Example Frame
افراد آنلاین 719
تعداد بازدیدکنندگان 966412
با شرکت کنندگان بخش انیمیشن-3
26 فروردين 1394

moradi.jpg


نوآوری و خلاقیت لازمه یک فیلم انیمیشن است

منتخب بخش انیمیشن در دومین جشنواره ملی فیلم و عکس جلوه های آب اظهار داشت: مسوولان باید از تولیدات هنرمندان حمایت کنند.

محمد رضا مرادی در گفت و گو با خبرنگار دومین جشنواره ملی فیلم و عکس جلوه های آب با بیان این مطلب افزود: مسوولان جشنواره ها علاوه بر هدایایی که به هنرمندان می دهند باید از طرح ها و فیلم های آنها حمایت مالی و معنوی کنند.

این هنرمند فیلمساز با اشاره به اینکه مسوولان هنری از هدر کردن هزینه های بیهوده برای کارهای غیر ضروری در شهرها جلوگیری کنند، تصریح کرد: اگر بودجه های سازمانی برای تولید فیلم هایی ارزشمند به کار گرفته شود، اثری ماندگار باقی می ماند که می تواند موثر باشد.

این هنرمند فیلمساز هزینه های گزاف تولید انیمیشن را یکی از مهمترین معضلات ساخت این نوع فیلم ها دانست و خاطر نشان کرد: بسیاری از فیلم ها به هزینه شخصی هنرمندان تولید می شود و متاسفانه به دلیل عدم ارائه در صدا و سیما و بخش های دیگر این هزینه بر نمی گردد.

مرادی با اشاره به اینکه بهترین مکان برای ارائه فیلم های انیمیشن جشنواره هاست، بیان کرد: تولیدات جشنواره ای باید در صدا و سیما و رسانه های دیداری نمایش داده شود تا هنرمندان انگیزه بهتری برای ادامه کار پیدا کنند.

وی گفت: نوآوری و خلاقیت لازمه یک فیلم انیمیشن است که به جذابیت و زیبایی آن می افزاید.

این هنرمند منتخب در دومین جشنواره ملی فیلم و عکس جلوه های آب با گلایه مندی از مسوولان هنری عنوان کرد: برخی از مسوولان با وعده های واهی هنرمندان را در انتظار می گذارند و متاسفانه عملی مثبت در جهت حمایت از هنرمندان انجام نمی دهند.

لازم به ذکر است، فیلم انیمیشن «زندگی کاغذی» اثر محمد رضا مرادی در دومین جشنواره ملی فیلم و عکس جلوه های آب جزء آثار منتخب شناخته شده است.

گفتنی است، دومین جشنواره ملی فیلم و عکس جلوه های آب هفتم، هشتم، نهم و دهم اردیبهشت ماه در اصفهان برگزار می شود.

 

صفحه بعدی 1 2 3 صفحه قبلی
تعداد بازديد کنندگان:2743