menu
صفحه اصلی
اخبار
تماس با ما
لینکهای مرتبط
آب
گالری تصاویر
Example Frame
افراد آنلاین 307
تعداد بازدیدکنندگان 1001474
دیدار شورای سیاستگذاری جشنواره جلوه های آب با شهردار اصفهان
20 فروردين 1394

شهردار اصفهان:

جشنواره جلوه های آب یک سرمایه گذاری معرفتی است و باید غایت های بزرگی را دنبال کند

 

تاکید دکتر سقائیان نژاد بر حمایت همه جانبه شهرداری اصفهان از دومین جشنواره ملی فیلم و عکس جلوه های آب

شورای سیاست گذاری دومین جشنواره فیلم و عکس جلوه‌های آب صبح امروز با شهردار اصفهان دیدار و گفتگو کردند.

دکتر سید مرتضی سقاییان نژاد در این جلسه پس از شنیدن صحبت‌ها و توضیحات شورای سیاست گذاری با اشاره به شعار سال گفت: اگر این شعار یعنی همدلی و همزبانی دولت و ملت محقق شود، مسلما یک هم‌افزایی خوبی به وجود خواهد آمد که باعث بهبود خدمت رسانی به مردم می‌شود.

وی در ادامه با بیان اینکه به منظور تحقق این شعار باید همزبانی و همدلی را از خودمان آغاز کنیم، افزود: به همین خاطر رسیدن به وحدت درون بسیار مهم است و همین وحدت درون، وحدت بیرونی و در نتیجه همدلی را به وجود خواهد آورد.

شهردار اصفهان در ادامه به مباحث مرتبط با حوزه آب پرداخت و خاطر نشان کرد: مباحث پیرامون آب به قدری ظرفیت بالایی دارد که از هر دیدگاهی جای کار دارد.

وی در این رابطه با اشاره به آیات قرآن از شگفتی‌ها و اهمیت آب گفت و اظهار داشت: با توجه به آیات اولیه سوره مبارکه رعد می‌توان این را دریافت که آب پایه و اساس خلقت قرار داده شده و هر خلقتی که انجام می‌شود، قطعا آب در آن نقشی اساسی دارد.

دکتر سقاییان نژاد عنوان کرد: در هر کاری چه فرهنگی، چه معرفتی یا هر موضوع دیگری، آب می‌تواند محور فعالیت قرار گیرد.

وی با بیان اینکه فعالیت‌های فرهنگی و هنری می‌تواند در شناخت قدر و منزلت آب بسیار کمک‌ کننده باشد، تصریح کرد: در همین بعد می‌توان کار را مدیریت کرد؛ اینکه در حال حاضر وضعیت آب کشور چگونه است؟ نگرش مردم و مسئولین به مباحث آب چیست؟

وی در ادامه اضافه کرد: کشورهایی که قدر و منزلت آب را می‌دانند، از سال‌های گذشته مصرف آب خود را کنترل کرده‌اند. اما متاسفانه ما حتما باید به تگنایی برخورد کنیم تا قدر چیزی را بدانیم و آن را درست مدیریت کنیم.

شهردار اصفهان با بیان اینکه با حد اکثر توان باید در زمینه معرفت شناسی پیرامون آب سرمایه گذاری کرد، گفت: این جشنواره هم به نوعی یک سرمایه گذاری معرفتی است. لذا این جشنواره باید غایت‌های بزرگی را دنبال کند.

شهردار اصفهان با اشاره به اینکه باید از تمام ابعاد شعار و شعور برای نشان دادن منزلت آب استفاده کرد، اظهار داشت: باید از هر حربه‌ای که می‌توانیم استفاده کنیم تا بتوانیم حرفمان را در سطوح استانی و ملی و بین المللی به گوش همه برسانیم. لذا از هر حرکتی که در این جشنواره شکل می‌گیرد باید حداکثر استفاده را کرد.

دکتر سقاییان نژاد در پایان با تاکید بر حمایت همه جانبه مجموعه شهرداری اصفهان از جشنواره ملی فیلم و عکس جلوه‌های آب گفت: شهرداری هر مصوبه‌ و فعالیتی که لازم باشد انجام خواهد داد.


sh-5.jpg

sh-6.jpg

sh-4.jpg
صفحه بعدی 1 2 3 صفحه قبلی
تعداد بازديد کنندگان:2786